www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko

 
Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete. 
__________________________________________________
 
Připravujeme na rok 2016:
 
V období od dubna do prosince budou v Plzni probíhat Koncerty historické hudby, souborný cyklus skladatelů 20. a 21. století nazvaný Fascinující svět hudby a také pokračování Antidiskotéky Jiřího Černého
V oblasti Severního Plzeňska připravíme opět cyklus S hudbou za památkami.

Těšíme se na setkání s Vámi. 


P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Naším mediálním partnerem je http://www.regionplzen.cz

Naše koncerty

Affetto
16.06.2016

Čt 16. 6. 2016 v 19:00, kostel Všech Svatých, Plzeň-Roudná, Hudba doby Karla IV. jako inspirace… účinkuje experimentálně-vokální kvarteto Affetto program: středověká hudba doby Karla IV. Více »

Antidiskotéka Jiřího Černého
07.06.2016

Út 7. 6. 2016 ve 20:00, Divadlo Dialog, Smetanovy Sady 9, Plzeň, Rocknrolloví pionýři: Berry, Richard, Lewis, Domino, Holly Více »

Eastman Wind Ensemble Harmonie
30.05.2016

Po 30. 5. 2016 v 19:00 kostel sv. Prokopa, Štěnovice, Výběrové dechové okteto, působící na jedné z nejprestižnějších hudebních škol v USA - Eastman School of Music při University of Rochester ve státě New York, představí pod vedením Marka Davise Scatterdaye tvorbu W. A. Mozarta, Ludwiga van Beethove Více »

Všechny koncerty