www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete. 
__________________________________________________

 
Spolupracujeme s kulturním přehledem GoOut      
__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Naším mediálním partnerem je http://www.regionplzen.cz

Naše koncerty

Antidiskotéka Jiřího Černého, téma: Jiří Suchý
29.11.2016

út 29.11. 2016 v 19.30 hod., Divadlo Dialog, Smetanovy sady 9, Plzeň Antidiskotéka Jiřího Černého, téma: Jiří Suchý Pořad uznávaného hudebního kritika a publicisty. Více »

Koncert k 700. výročí narození císaře a krále Karla IV.
28.11.2016

po 28. 11. 2016 v 19.00, katedrála sv. Bartoloměje, Plzeň Koncert k 700. výročí narození císaře a krále Karla IV. účinkuje Schola Gregoriana Pragensis, um. vedoucí David Eben, host Barbora Kabátková-Sojková (gotická harfa, zpěv) program: hudba doby Karla IV. v Čechách, Francii a Střední Evropě (akc Více »

Hudba doby Karla IV. jako inspirace ...
13.11.2016

ne 13. 11. 2016 v 18.00, kostel U Ježíška, Plzeň Hudba doby Karla IV. jako inspirace ... účinkuje soubor dobových nástrojů Concerto Aventino: Michaela Bieglerová – dulcian, Jakub Kydlíček – flétny, Lukáš Vendl - varhany, virginal program: instrumentální hudba středověké Evropy Více »

Všechny koncerty