www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko


Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete.  
__________________________________________________
 

Od 3. - 26.12.2017 spolupořádáme v katedrále sv. Bartoloměje v Plzni

adventní koncerty -http://www.plzenskyvarhannifestival.cz/Advent2017.jpg

 

 

Přijměte pozvání na Vánočním koncert, který se koná v neděli 17.12.2017 v 18.00 hodin v kostele Narození P. Marie ve Starém Plzenci.

Komorní orchestr L´ estro arco a pěvecký sbor De profundis s dirigentem M. Esterlem uvedou Českou mši J.J.Ryby a další vánoční hudbu skladatelů G.F.Händela, F. Buxtehudeho a J. S. Bacha.

 

Další informace na: www.plzeneckevarhany.cz 

 

Těšíme se na setkání s vámi.

__________________________________________________
 

KONCERTY PODPORUJE:

plzkraj

        

__________________________________________________

P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
 
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Našimi mediálními partnery jsou http://www.regionplzen.cz 
 
a  www.kudyznudy.cz                                           

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Naše koncerty

Novoroční koncert na hradě Švihov
06.01.2018

sobota 6.1.2018, 15.00, Hrad Švihov – výstavní sál Novoroční koncert na hradě Švihov účinkuje: Orchestr Jižního předměstí program: H. I. Biber, T. Albinoni G. F. Handel um. vedoucí Martin Kaplan, sólo na hoboj Kateřina Trojanová Více »

Vánoční hudba středověké Evropy
26.12.2017

úterý 26.12.2017, 17.00, Žákava, kostel sv. Vavřince Vánoční hudba středověké Evropy účinkuje soubor historických nástrojů Ars Cameralis Více »

Antidiskotéka Jiřího Černého - Mark Knopfler
14.12.2017

čtvrtek 14.12.2017, 19.30, Plzeň, Divadlo Dialog Antidiskotéka Jiřího Černého, téma Mark Knopfler Pořad uznávaného hudebního kritika a publicisty. Vstupné: 100,- Kč Předprodej vstupenek v divadle Dialog a na www.plzenskavstupenka.cz Více »

Všechny koncerty