www.koncerty-plzensko.cz

Pořadatel (nejen) klasické hudby

Úvodní stránka

Koncerty Plzeňsko

 
Navštěvujete rádi hudební akce a koncerty? Plzeň a její okolí jich nabízí celou řadu. Naše občanské sdružení pořádá koncerty, na kterých zaznívá především předbarokní, barokní, klasicistní, ale i romantická a soudobá hudba. Plzeň je město bohaté na historicky i akusticky zajímavé prostory, které rádi necháváme rozeznít krásnou a zajímavou hudbou. Kromě hudby živě provozované nabízíme také pořady hudebně-literární, ve kterých zabrousíme i do dalších hudebních žánrů. Jsou to například Antidiskotéka Jiřího Černého nebo pořady Tomáše Hudce. V rámci našich hudebních cyklů, jako je Fascinující svět hudby, se nám v poslední době daří uvádět i zajímavé skladby druhé poloviny 20. století, zaznívá ale i "novější" hudba, Plzeň však není jediným naším působištěm, například v cyklu S hudbou za památkami Plzeňského kraje uvádíme koncerty v Kralovicích, na Švihově, ve Strážišti a na mnohých dalších místech Plzeňského kraje. Věříme tedy, že i Vy si z naší nabídky pořadů vyberete. 
__________________________________________________
 
Připravujeme na rok 2016:
 
V období od dubna do prosince budou v Plzni probíhat Koncerty historické hudby, souborný cyklus skladatelů 20. a 21. století nazvaný Fascinující svět hudby a také pokračování Antidiskotéky Jiřího Černého
V oblasti Severního Plzeňska připravíme opět cyklus S hudbou za památkami.

Těšíme se na setkání s Vámi. 


P.S. Můžete navštívit také naše stránky na  facebooku: Koncerty Plzensko:
https://www.facebook.com/koncerty.plzensko (po rozkliknutí odkazu je třeba se přihlásit na Váš vlastní facebook) 

Rezervace vstupenek a další info mailem: vojtech.stajer@atlas.cz nebo na tel.: +420 608 510 622

Vstupenky můžete také zakoupit na http://plzenskavstupenka.cz

Naším mediálním partnerem je http://www.regionplzen.cz

Naše koncerty

Ars Cameralis
30.07.2016

So 30.7.2016 18.00, Potvorov, kostel sv. Mikuláše, Středověká hudba doby Karla IV. účinkuje soubor Ars Cameralis: Oldřiška Richter Musilová, Hanuš Bartoň, Jiří Richter, Lukáš Matoušek - vedoucí autentické provedení skladeb na kopie historických nástrojů Více »

Petr Nouzovský, Jiří Lukeš
23.07.2016

So 23.7.2016 18.00, Strážiště, kostel sv. Martina, Koncert experimentální hudby aneb Od středověku po tango účinkují: Petr Nouzovský – violoncello, Jiří Lukeš – akordeon program: Guillaume de Machaut, Johann Sebastian Bach, Astor Piazzolla Více »

Radost v baroku – Atlantis Collegium
09.07.2016

So 9.7.2016 18:00, Mariánská Týnice, muzeum, Georg Friedrich Händel, Antonio Vivaldi, Marin Marais a další účinkují: Eva Štruplová – zpěv, komorní soubor Atlantis Collegium Vítězslav Podrazil – um. vedoucí, cembalo „Koncert v rámci Letního barokního festivalu“ Více »

Všechny koncerty